Z pewnością nieprzypadkowo znalazłeś się na tej stronie. Zakładam, że chcesz od życia więcej; szukasz skutecznych sposobów na zmianę swojej egzystencji i schematu działania; zastanawiasz się, jak zacząć, aby osiągnąć sukces.

Postanowiłeś więc zainteresować się walutami internetowymi. Niewykluczone jednak, że podchodzisz do tego tematu sceptycznie – jeszcze nie wiesz, czy to aby na pewno dla Ciebie. Ktoś przesłał Ci link do platformy albo surfując po Internecie, przypadkiem otworzyłeś tę stronę. Powodów może być wiele.

Na tym stadium mniej istotna jest Twoja dotychczasowa motywacja – najważniejsze jest to, abyś podjął właściwą decyzję i sprecyzował sobie jednoznaczne cele; sprawdzając zarazem, czy dadzą Ci one satysfakcję, spełnienie oraz „ucztę duchową”.  Pamiętaj, że jestem, aby pomóc Ci w wykonaniu owego zadania.

Strona ta poświęcona jest, w głównej mierze, walutom internetowym – czyli tak zwanym kryptowalutom; dowiesz się ode mnie wszystkiego na ich temat. Wiedza ta, będzie Ci potrzebna do odpowiedniego działania, czyli do umiejętnego zarabiania „prawdziwych” pieniędzy.

Dlaczego postanowiłem się tym zająć?

Stworzyłem tę stronę, aby przekazać Ci praktyczną wiedzę – opartą przede wszystkim na moim osobistym doświadczeniu. Pragnę pokazać Ci, jak odkryć charakter, osobowość i mentalność prawdziwego inwestora. Jeżeli zdecydujesz się na współpracę ze mną, to przygotuj się, że będziesz zarabiał „konkretne” pieniądze – nie masz innego wyjścia.

Zapewne nie zdziwisz się, gdy powiem, że Polacy zarabiają niezmiernie mało – według Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń (OBW) mediana dochodów miesięcznych Polaka wynosi 3900 złotych brutto (z tego 534.69 idzie na ZUS, 302.88 na składkę na ubezpieczenie zdrowotne oraz 297 na zaliczkę na podatek), czyli do ręki przeciętny nasz rodak dostaje 2783.43 złote!

Stereotyp Polaka za granicą jest prosty – jesteśmy solidnymi pracownikami, swoją pracę wykonujemy z zaangażowaniem i pasją, jednak mimo wszystko za niewielkie sumy; oczywiście dla nas, w przeliczeniu na złotówki, są to spore kwoty.

Wcześniej sam, przez jakiś czas, pracowałem za granicą – „na akord” – kijowa robota, ale swoje zarobiłem, zgodnie z planem. Po powrocie do kraju postanowiłem, że znajdę sposób, aby godnie żyć, zarabiając „dobre” pieniądze. Mało tego – znalazłem!

Postanowiłem, że zainwestuję wszystkie zaoszczędzone pieniądze. Kupiłem wówczas 7,6 sztuk bitcoina (wirtualnej waluty stworzonej w 2008 roku prawdopodobnie przez osobę lub zespół osób o pseudonimie Satoshi Nakamoto), która była po 420 $ za sztukę, obecnie (25.08.2017 r.) jej wartość wynosi 4349,75 dolara.

Powróćmy jednak do tematu związanego z pracą za granicą. Gdyby większość naszego narodu zarabiała w Polsce tak dobrze, jak na emigracji, to bylibyśmy jednym z najlepiej rozwiniętych krajów. Niestety, tak nie jest – najlepszej klasy eksperci wyemigrowali. Postanowiłem więc, że zacznę dzielić się z ludźmi taktykami, sposobami, a nawet strategiami, dzięki którym dokonają niemożliwego – zaczną zarabiać „grube” pieniądze, nie wychodząc z domu.

Jak funkcjonuje serwis?

W kolejnych artykułach będę opisywał i rozkładał na czynniki pierwsze strategie, sposoby oraz nawyki praktyków biznesu, od których się uczyłem. Możesz być pewny, że włożę swój czas, zaangażowanie i energię w to, aby pokazać, że masz inny wybór; musisz uwierzyć, że można lepiej, łatwiej i prościej. Każdy sukces to wypadkowa odważnej decyzji i skutecznego działania, a nie polityki czy szerokości geograficznej.

Regularnie odwiedzając tę stronę, przekonasz się, że osiągnięcie zamierzonych rezultatów wcale nie jest takie trudne. Chcieć to móc – ten popularny slogan zdaje w tym wypadku egzamin.

Chciałbym również podkreślić, że ta strona nie jest dla osób, które lubią narzekać i stękać – dla tak zwanych malkontentów. Prędzej czy później, będę musiał takim osobom podziękować.

Nietrudno zauważyć, że jestem osobą młodą. Nie chcę, aby mój wiek był jakąkolwiek przeszkodą w naszej współpracy. W każdym razie jestem otwarty na wszelakie kontakty; najważniejszym czynnikiem dla mnie jest chęć rozwoju.

Kilka słów o mnie:

• Od 5 lat zgłębiam tajniki psychologii biznesu, marketingu i sprzedaży.

• Wszystkie osoby, które ze mną współpracują, są zadowolone z osiągniętych efektów.

• Cały czas zdobywam nową wiedzę. Mam na koncie mnóstwo kursów, ale ten najważniejszy dla mnie, który przeszedłem, trwał aż 18 miesięcy. Możesz zobaczyć zdjęcie certyfikatu w zakładce pt. „O mnie”.

• Cieszę się, że wybrałem tę opcję zarabiania, bo wiem, że waluty internetowe to nieunikniona przyszłość. Każdy, prędzej czy później, będzie musiał się tego nauczyć. Im szybciej to zrobisz, tym lepiej dla Ciebie. Nie daj się wyprzedzić konkurencji.

• Zawsze, gdy wyznaczałem sobie konkretne cele, osiągałem je – konsekwencją w działaniu, systematycznością oraz odpowiedzialnością.

• Jestem odkrywcą, lubię podróżować i poznawać nowych ludzi i ich kultury.

• Mam 20 lat i czuję się spełniony finansowo – jak na ten wiek. W porównaniu do rówieśników jestem zadowolony, że nie muszę wyjeżdżać do pracy za granicę. Mogę, natomiast, poświęcać się swoim pasjom i dalej rozwijać swój biznes w Internecie.

• Zawsze stawiam na najwyższą jakość – doskonałym tego przykładem jest ten serwis internetowy.

• Moim największym celem i marzeniem, obecnie, jest niesienie pomocy jak największej liczbie osób, aby  bezpiecznie i skutecznie stawiały swoje pierwsze kroki w świecie wirtualnych walut.

Jak działamy?

Po pierwsze – cieszę się, że jesteś.

Po drugie – nie można się oszukiwać – jedno szkolenie czy przeczytana książka nie zmieni Twojego życia. To start, który w połączeniu z systematycznością, pracowitością i rzetelnością, daje satysfakcjonujące rezultaty. Wszem wobec mogę ogłosić, że tego typu działania nie muszą być monotonne i uciążliwe. Chciałbym pokazać Ci, że w znacznej mierze są one przyjemne i nawet nie będziesz wiedział, kiedy się od nich „uzależnisz”.

Po trzecie – czytaj, komentuj i udostępniaj. Bądź aktywny – to najlepsze, co możesz zrobić.

Po czwarte – zapisz się na mój newsletter, aby być na bieżąco z wszystkimi nowościami. Możesz to zrobić w prawym górnym rogu tego artykułu; wpisz swój adres e-mail. Wejdź również na mojego fanpage’a na portalu społecznościowym Facebook  – Marcin Smreczak Go Life.

Po piąte – bierz aktywny udział we wszystkich darmowych spotkaniach online, które organizuję aż klika razy w miesiącu! Będę Cię o nich informował drogą mailową oraz na Facebooku.

Na sam koniec zachęcam do pozostawienia komentarza poniżej. Pamiętaj również, że to od Ciebie zależy, co będę publikował. Jeśli uważasz, że Twój bliski także mógłby zainteresować się tematem walut internetowych (kryptowalut) – to poleć mu tę stronę. Dziękuję za przeczytanie artykułu i życzę Ci efektywnego działania.

Małe Sukcesy Każdego Dnia,

Marcin Smreczak.


Leave a Reply

Your email address will not be published.